Силата на женските истории и общността на оцелели от насилие жени бе катализатор на вдъхновяващият изминал празничен ден. Преживяване под надслов “Гласът на жените – време за промяна “ с участнички от подкаста #непречупени провокираха необходимостта на обществото за нуждата да се говори открито за насилието над жени и възможностите за неговото преодоляване. Разказите на Людмила и Мира са малка част от споделените истории за болка, превърната в достойнство и ново начало. Женска сила, която вдъхнови всички гости на РЕМО “Етър” , прекрасни пожелания от основателката на Фондация в помощ на жени, претърпели насилие- F. L. Y First Love Yourself и невероятните творби от изложбата “Жените носят света” .